Ja esat jaunāks par 18 gadiem, lūdzu, atstājiet vietni dkwhisky.com

Atveriet durvis De Kriek pasaulē

Aicinām uz aizraujošu ekskursiju pa mūsu rūpnīcu, kur katrsmirklis ir piepildīts ar siltumu, rūpēm un uzmanību. Iegremdējieties jaunu iespaidu un prieka atmosfērā, sajūtietmūsu patieso mīlestību pret radošumu un kvalitāti. Mēs radām ne tikai produktus, bet arī īstus stāstus, kas paliek atmiņā uz mūžu. Rezervē savu ekskursijas datumu!

Ekskursija + degustācija - 25€ no personas (vismaz 3 personas)

Ekskursija bez degustācijas - 10€ no personas (vismaz 3 personas)

Individuālā ekskursija 50€ no personas

Meistarklase - pēc pieprasījuma

Svarīgi!

Nestandarta jautājumu gadījumā rakstiet mums uz e-pastu [email protected]

Pirms ekskursijas vadīšanas lūdzam apmeklētājus aizpildīt veidlapu, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods (Latvijas pilsoņiem) vai pases/ID kartes numurs (ārzemniekiem), dokumenta izcelsmes valsts un paraksta, jo ekskursija notiek akcīzes teritorijā, šis ir jutīgs objekts un, lai ievērotu akcīzes preču aprites likumu, iekšējais rīkojums pieņēma lēmumu šādā veidā reģistrēt apmeklētājus.


Pēc pieteikuma aizpildīšanas uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi nosūtīsim veidlapu šo datu aizpildīšanai.

Ekskursijas pieprasījums

Lai pieteiktos ekskursijai, lūdzu, aizpildiet obligātos laukus.

Laukā “Ziņojums” lūdzam norādīt vēlamo ekskursijas datumu, kā arī sniegt informāciju par cilvēku skaitu, kuri NEPIEDALĪSIES degustācijā ekskursijas laikā. Ja šī informācija nav norādīta, no visiem ekskursijas dalībniekiem automātiski iekasēsim pilnu “ekskursija + degustācija” cenu.